Українська тенісистка Катерина Байндль (№95 WTA) перемогла росіянку Каміллу Рахімову (№110 WTA) у першому колі основної сітки форуму з рахунком 7:5, 6:7(8), 6:1. У третій партії представниці країни-терориста навіть довелося взяти медичний тайм-аут, однак вона так і не змогла врятуватись від поразки.

Під час матчу провокатори вивісили на трибуні прапор росії, який потрапив в об'єктиви телекамер. Примітно, що Рахімову та інших представників країн-окупантів допустили до змагань під нейтральним стягом.

Додамо, це була друга офіційна зустріч тенісисток – Катерина зрівняла рахунок. Тріумф над представницею країни-терориста став для Байндль першим в кар'єрі в рамках основи Відкритого чемпіонату Австралії. У друге коло турніру пробились ще дві українки – Ангеліна Калініна і Марта Костюк.