WTA 500. Бад-Гомбург. Трава. Чвертьфінал
Наомі Осака (Японія) – Єкатерина Александрова – 6:2, 6:2
Екс-перша ракетка світу з Японії за годину розгромила російську тенісистку Єкатерину Александрову за 1 годину. Обидва сети завершилися перемогою Осаки з рахунком 6:2. Наомі виконала 7 подач навиліт і використала 5 брейк-пойнтів із 7.
Вона вийшла до свого другого півфіналу на трав'яному покритті: у 2018 році Осака дісталася цієї стадії на турнірі WTA 250 у Ноттінгемі, програвши майбутній чемпіонці Ешлі Барті.
Завтра суперницею Наомі буде китаянка Ван Сіньюй, яка пройшла до півфіналу на відмові Еліни Світоліної.
Костюк засвітилась на тренуванні з Соболенко перед Вімблдоном (ВІДЕО)



