WTA 500. Бад-Гомбург. Трава. 1/8 фіналу
Іга Свьонтек (Польща) – Емма Наварро (США) – 5:7, 6:2, 3:6
Третя ракетка світу стартовий тур змагань у Німеччині пропускала завдяки першому номеру посіву, а її суперницею в 1/8 фіналу стала Емма Наварро (№ 24 WTA). Тенісистки зустрічалися між собою тричі й перед сьогоднішнім матчем у рахунку вела Іга. Втім, американська мільярдерка відновила паритет.
Перший сет виявився за Наварро, але в другому Свьонтек розгромно відігралася, оформивши 6:2. Вирішальна партія вийшла для польки холодним душем. Іга програла на початку три гейми поспіль, далі один забрала, але від поразки все ж не врятувалася.
Американка за 2 години та 7 хвилин розбила Свьонтек і вийшла на Габріелу Русе в чвертьфіналі Бад-Гомбурга.
Подруга Костюк створила суперсенсацію у Бад-Гомбурзі, прибивши російську колишню Сіннера



