WTA 500. Бад-Гомбург. Трава. 1/16 фіналу
Єва Лис (Німеччина) – Емма Наварро (США) – 6:7 (6:8), 3:6
Лис, яка посідає 77-ме місце в рейтингу WTA, на старті турніру зустрілася з американською 25-ю ракеткою світу. Наварро два дні тому програла фінальний матч у Ноттінгемі, тож якнайдужче хотіла перемогти. Додамо, що Єва та Емма між собою перетнулися вперше.
Перший сет проходив досить рівно й німкеня, яка народилася в Києві, могла навіть шокувати статусну опонентку перемогою, але поступилася на тай-брейку (6:8). У другій партії мільярдерка зі США швидко довела справу до перемоги. Вона вела в рахунку 5:2, потім гейм програла, але після цього одразу ж реалізувала матч-бол.
У 1/8 фіналу Наварро зіграє з третьою ракеткою планети Ігою Свьонтек, яка перший тур пропускала. До слова, українська тенісистка Еліна Світоліна теж бере участь у Бад-Гомбурзі. Вона стартує з другого кола матчем проти росіянки Людмили Самсонової.



