У цей день збірна України завоювала 10 нагород, що дозволило їй піднятися на три сходинки в медальному заліку.

Золоті медалі:

Юлія Шуляр стала чемпіонкою Паралімпіади-2024 у бігу на 400 метрів у класі T12. Олександр Яровий зі світовим рекордом (17, 61 м) переміг у змаганнях зі штовхання ядра. Плавець Юрій Шенгур тріумфував у плаванні на 100 м батерфляєм. Чемпіонкою У Парижі також стала Наталя Кобзар в забігу на 400 м (клас T37).

Срібні медалі:

Плавець Андрій Трусов фінішував другим у плаванні на 100 м батерфляєм (клас S7). Данило Чуфаров здобув срібло з плавання на 200 метрів комплексним стилем. Ігор Німченко приніс Україні 43 срібло у запливі на 100 м батерфляєм (клас S10)

Бронзові медалі:

Оксана Ботурчук стала третьою у забігу на 400 м. Олена Федота-Ісаєва здобула бронзу у фехтуванні на кріслах колісних.

Зараз у активі збірної України 44 нагороди – вона піднялася на сьому сходинку в медальному заліку. Лідирувати продовжує Китай.