Змагання п'ятого дня пройшли у 14 видах спорту. Нагороди розігрували в бочі, легкій атлетиці, стрільбі з лука, бадмінтоні, плаванні, триатлоні, кульовій стрільбі та регбі. Україні вдалося вибороти ще вісім нагород.

Золоті медалі здобули Денис Остапченко у плаванні на 50 м на спині. Він показав результат 45,16 секунди. Також чемпіоном став Ігор Цвєтов у забігу на 100м. Наш земляк фінішував першим з результатом 11,43 с, встановивши особистий рекорд.

Срібло вибороли плавці Андрій Трусов у запливі на 400 м вільним стилем, а також Ілля Яременко (50 м, вільний стиль).

Бронзових призерів чотири. Сергій Паламарчук став третім у запливі на 50 м на спині. Олексій Вірченко здобув бронзу на такій же дистанції, але вільним стилем. Легкоатлет Олександр Литвиненко завоював бронзову медаль зі стрибків у довжину, а Зоя Овсій - у метанні диска. Це вже третя поспіль бронза для нашої землячки на паралімпіаді у цьому виді.

Завдяки таким результатам Україні вдалося потрапити до топ-10 заліку. "Синьо-жовті" мають у своєму активі вже аж 35 нагород. Це п'ятий найкращий результат за кількістю медалей.

Медальний залік Паралімпіади-2024 (топ-10)