Збірна України у цей день завоювала 8 медалей. Стрибунка в довжину Оксана Зубковська принесла нам перше золото Паралімпіади-2024 в легкій атлетиці. Вона стала чемпіонкою на п'ятих Іграх поспіль.

Академічний веслувальник Роман Полянський здобув срібну нагороду в одиночці серед чоловіків у класі PR1 (з помірно порушеною координацією, сильно порушеним рухом середньої частини тулуба та ніг або відсутністю кінцівок).

Плавець Євгеній Богодайко став бронзовим призером у плаванні на 100 м брасом у класі SB6 (Спортсмени з порушенням рухових функцій, ампутованими кінцівками або з порушенням зросту). Його колега Михайло Сербін виграв золото на дистанції 100 м на спині (клас S11). Він оновив свій світовий рекорд від 2023 року на 0.17 секунд, впоравшись із завданням за 1:05.84 хвилини. Данило Чуфаров став бронзовим призером у цьому фіналі, тож Україна отримала подвійний подіум.

Артем Колінько став бронзовим призером в особистих змаганнях з бочі – Україна була вперше представлена у цьому виді спорту на Паралімпіаді.

У плаванні на 100 метрів на спині у класі S11 Данило Семенихін здобув бронзову медаль. Анна Гонтар також замкнула чільну трійку на дистанції 100 метрів на спині, здолавши дистанцію за 1:44:25 хв.

За підсумками четвертого дня Паралімпіади-2024 Україна піднялася на 11-у позицію в медальному заліку – зараз у активі "синьо-жовтих" 27 нагород. Продовжує лідирувати у цьому списку Китай.