Романчук з першим результатом кваліфікувався до фіналу на 1500 метрах вільним стилем.Головним конкурентом Михайла був турок Казей Тунджелі. У кваліфікації він поступився українцеві лише на 0,33 секунди.

Однак у вирішальному запливі прудкішим виявився представник Туреччини (14:55.64). Романчук фінішував другим (+5.35 с). Чільну трійку замкнув Залан Саркані з Угорщини (+11.03 с).

Нагадаємо, кілька днів тому Романчук став чемпіоном Європи з плавання на 800 метрів. Своєю срібною нагородою наш земляк перервав особисту золоту серію на Євро з водних видів спорту на дистанції 1500 м вільним стилем, яка тривала з 2020 року.

Ще один українець Владислав Бухов здобув свою дебютну медаль на ЧЄ. Він став володарем бронзи на дистанції 50 метрів вільним стилем.

У фіналі Бухов впорався з дистанцією за 21.85 секунди. Владислава випередили грек Крістіан Гколомєєв та Стергіос Маріос Білас на 0.14 та 0.13 секунди відповідно.