Протягом усього турніру команда мала беззаперечну перевагу над суперницями, вигравши 80 % поєдинків першості: 25 матчів із 27.

У 8-му турі команда зі Львова обіграла ужгородські Карпати (31:28), що й стало запорукою успіху. Таким чином, Галичанка за три тури до фінішу випередила Карпати на 12 очок і стала недосяжною для головних конкуренток.

Карпати у свою чергу вже не опустяться нижче другого місця, тож у команди з Ужгорода – срібло.

Достроково став відомий і бронзовий призер – це легендарний київський Спартак. Столична команда виборола медаль чемпіонату України вперше з 2012 року. Киянки завоювали бронзу, перемігши в красивому і напруженому протистоянні свого конкурента команду КОСФК з Броварів.

Галичанка виграла свій 10-й титул чемпіона України з гандболу, причому всі звання найкращої команди країни, були здобуті поспіль. Втім, це ще не рекорд. Найбільшу кількість титулів чемпіонок України має не існуючий вже більше 10-ти років запорізький Мотор. У запоріжанок – 14 титулів. Отже Галичанці ще є над чим працювати.