1. Україна — 7 очок (3 матчі), м'ячі – 7:5

2. Литва — 4 (2), 7:4

3. Албанія — 1 (2), 0:1

4. Франція — 1 (2), 1:4

5. Сербія — 0 (1), 2:3

"Синьо-жовті", які виступають на турнірі у статусі віце-чемпіонів світу, мали відчутну перевагу над суперником, втім, перший тайм завершився без забитих голів.

Наші продовжували тиснути і після перерви, але дива у воротах демонстрував голкіпер суперників. Втім, одного разу помилився і він – на 32-й хвилині, коли Вадим Бурлай забив перший і, як виявилося, єдиний гол у матчі.

Фінальний свисток зафіксував перемогу України з мінімальним рахунком – 1:0.

Завдяки перемозі Україна здобула три залікові бали та вийшла на проміжне перше місце у групі. На першому етапі нашим залишилося провести лише одну гру – проти Франції. Вона відбудеться 10 травня. Початок – о 23:00 за Києвом.

Нагадаємо, що вчора на Євро-2024 з сокки Україна зіграла два матчі. Спочатку звела до нічиєї гру з Литвою (3:3), а потім перемогла Сербію (3:2).