Чемпіонат Європи із сокки. Груповий етап

Україна – Литва – 3:3

Цьогорічне Євро із сокки у Молдові стало лише другим в історії. Чинним чемпіоном є збірна Казахстану. Україна не грала у фінальній стадії торішнього турніру, а цього року потрапила у групу з Литвою, Сербією, Албанією та Францією. До 1/8 фіналу вийдуть три найкращі команди.

На першому в історії Євро "синьо-жовті" стартували матчем проти литовців. У першому таймі наша команда пропустила 2 голи. На старті другої 20-хвилинки суперники втретє розписалися у воротах України, аж тут розпочався камбек. Яблонько на 27-й хвилині скоротив відставання, а Хруль і Кодацький зрівняли рахунок.

У паралельному матчі Франція та Албанія розписали менш результативну нічию (1:1), тому Україна та Литва вибились у лідери групи.

Завтра, 9-го травня, "синьо-жовті" зіграють проти Албанії. Стартовий свисток пролунає о 18:00 за Києвом.