Відзначитись нагородою найвищого ґатунку вдалось 20-річній Юлії Курченко на змаганнях у Тбілісі. Золота медаль стала дебютною для спортсменки на рівні Грендслемів.

На шляху до успіху українка розібралася з Аруною Джангелдіною з Казахстану, британкою Еммою Рід та росіянкою Любов Орловою, яка виступає у нейтральному статусі. У півфіналі Литвиненко здолала чемпіонку Європи Аліну Бьом з Німеччини, а у вирішальній сутичці не залишила шансів чотириразовій тріумфаторці світових першостей Гуусе Стенгейс з Нідерландів.

Окрім золота, Україна записала собі в актив ще одну нагороду. Бронзову медаль виграла Юлія Курченко у категорії до 78 кг.

Варто відзначити, що турніри рівня Грендслем входять до відбіркового циклу Олімпіади-2024 та дозволяють вибороти бали у рейтинг, який визначатиме розподіл путівок на Ігри в Парижі.