На старті змагань український дзюдоїст у ваговій категорії до 87 кг здолав чеха Адама Копецкі та Сібгатуллу Араба з команди біженців.

У 1/8 фіналу Михайло Свідрак пройшов болгарина Георгі Граматікова, однак в наступній стадії поступився бельгійському чемпіону світу Маттіасу Кассе.

Після поразки Свідрак зберіг шанс поборотися за бронзу у втішних сутичках, де переміг турка й чинного чемпіона Європи Ведата Албайрака, а далі здолав азербайджанця Омара Раджаблі.

Ця медаль стала дебютної в кар'єрі Михайла на рівні Грендслемів. Це також перша нагорода збірної України на турнірі в Ташкенті, Узбекистан.

Завтра, 3-го березня, свій шлях на форумі з першого раунду розпочнуть інші представники збірної України Антон Савицький (до 100 кг) та Євгеній Балєвський (понад 100 кг).