Україну представляли двоє атлетів: Євген Марусяк та Віталій Калінченко. Марусяк завершив кваліфікацію з особистим рекордом – на 15-му місці (130 м).

Однак у фінальній частині змагань Євген посів 43-є місце та не зміг пробитися до другої спроби. Він пролетів на 116,5 метрів.

Віталій Калініченко продемонстрував 50-й результат у відбірковому етапі і 47-й у фіналі та, відповідно, теж припинив боротьбу після першого стрибка. Він, до слова, склав 108 метрів.

Перемогу на етапі Кубка світу у Холменколлені здобув норвежець Андре Форфанг, який пролетів на 133,5 і 128 метрів. Другим став японська зірка Рьою Кобаясі. А замкнув чільну трійку іменитий австрієць Штефан Крафт – саме він зараз лідирує у загальному заліку КС.