Представниці збірної України з ураженням опорно-рухового апарату (клас стоячі) підкорили весь п’єдестал. Золото здобула Ірина Буй, срібло – Олександра Кононова, бронзу – Людмила Ляшенко.

У чоловічий біатлонній гонці (категорія порушення зору) українці посіли усі місця з 1-го по 5-те. Віталій Лук'яненко завоював другу золоту нагороду, Анатолій Ковалевський та Дмитро Суярко взяли срібло та бронзу відповідно.

Григорій Волчинський (клас LW8) здобув срібло – це його друга медаль на Паралімпіаді у Пекіні. Оксана Шишкова також завоювала срібну нагороду, раніше вона вже двічі брала золото.

Отож, за підсумками четвертого дня змагань "синьо-жовті" посідають 2-гу сходинку медального заліку. Загалом наші спортсмени завоювали 6 золотих, 7 срібних та 4 бронзові медалі. Лідирують у таблиці представники Китаю (8 золотих, 8 срібних та 11 бронзових нагород).