Український плавець впевнено увійшов у вісімку найкращих, показавши четвертий результат за підсумками попередніх запливів – 14:51.83 хвилин.

Варто відзначити, що Романчук показав кращий результат ніж його декілька іменитих суперників. Наприклад, Михайло обігнав чемпіона світу, ірландця Даніеля Віффена.

Фінал в цій дисципліні відбудеться у неділю, 18 лютого. Для дворазового призера Олімпіади-2021 боротьба за нагороди стане другою на світовій першості. В першому фіналі на 800 метрів 27-річний плавець посів восьме місце.

Загалом Україна на ЧС-2024 в Досі здобула три медалі. Збірна з артистичного плавання одержала срібло в акробатичній програмі у командних змаганнях. Також Олексій Середа та Кирило Болюх здобули бронзові нагороди у синхронних стрибках із 10-метрової вежі. В чоловічих одиночних стрибках із 10-метрової вежі Середа посів третє місце.