Першу нагороду на турнірі Україні приніс Павло Заліпський. Важкоатлет, який виступає у ваговій категорії до 61 кг, здобув срібну медаль у ривку із результатом 126 кг.

Окрім того, Павло був надзвичайно близький до п'єдесталу у сумі двоборства. Українець показав результат 271 кг, програвши лише один кілограм бронзовому призеру Шоті Мішвелідзе з Грузії. Такий показник став особистим рекордом для 25-річного представника збірної України на міжнародних стартах.

Варто зазначити, що срібна нагорода стала першою в кар'єрі Заліпського на рівні чемпіонатів Європи. На трьох попередніх європейських першостях важкоатлет медалей не здобував.

Загалом на чемпіонаті Європи-2024 Україну представить 19 спортсменів. Змагання проходитимуть з 12 по 20 лютого. Перший день Євро пройшов для нашої збірної без медалей.