На шостому етапі Кубка націй в німецькому Оберхофі Дукач фінішував третім в одномісних санях. Впевнену перемогу здобув латвієць Гінтс Берзіньш (43,388 секунди), другий результат продемонстрував Йозеф Нініс (43,688) зі Словаччини.

Український санкар здолав спуск за 43,732 секунд. До слова, роботу атлетам ускладнювала погода. Їм доводилося змагатися у складних умовах під постійним дощем. Про це повідомляють на офіційному сайті FIL.

Після шести етапів Кубка націй Антон Дукач лідирує у загальному заліку Кубка націй. Першість серед жінок утримує італійська спортсменка Ніна Зоегґелер. Також цього місяця Дукач продемонстрував історичний для України результат на чемпіонаті світу. Наш земляк фінішував на 12-му місці в одномісних санях.