18-річний Олексій Середа та 16-річний Кіріл Болюх стали бронзовими призерами у синхронних стрибках з 10-метрової вишки.

Талановиті українські спортсмени за свій виступ отримали 406,47 балів. За підсумками змагань чемпіоном світу став Китай, срібло в активі Великої Британії.

Таким чином, Україна вдруге поспіль завершить ЧС з водних видів спорту з медаллю у чоловічих синхронних стрибках з 10-метрової вишки – на попередній світовій першості Середа та Болюх змогли стали срібними призерами в даній дисципліні.

Для української збірної – це друга нагорода на турнірі, який проходить в Бухаресті. Раніше срібну медаль вибороли артистичні плавчині.

Олексій Середа знову зможе поборотися за місце на подіумі в одиночному турнірі зі стрибків у воду, який розпочнеться у п'ятницю, 9 лютого.

ЧС-2024. Стрибки у воду, 10-метрова вишка (чоловіки)