Україну на цьому етапі КС представляли два спортсмени. Євген Марусяк зі стрибком 125 метрів фінішував на 36-й сходинці. До топ-30 йому не вистачило лише 2,6 бала. Віталій Калініченко показав результат 100.5 метра й посів 49 місце.

Лідер загального заліку австрієць Штефан Крафт також не зміг виграти вітряну лотерею, показавши лише 39-й результат.

Фартовішим виявився Йохан Андре Форфанг, який виграв етап з рекордом великого трампліна (155.5 метра) та відірвався від найближчого переслідувача Рьою Кобаясі на 31 бал. Це четверта перемога в кар'єрі для представника Норвегії на етапах Кубка світу.

Крістофер Сундал вперше у кар'єрі потрапив на подіум – 3 місце. Александер Знішоль став першим польським стрибуном, який у поточному сезоні фінішував у топ-10.