Змагання відбулися в італійському Добб'яко, а програма складалася з чотирьох гонок класичним та вільним стилем. Найуспішнішою дисципліною для українців став спринт вільним стилем, де "синьо-жовті" здобули 6 нагород, повідомляє Суспільне. Спорт. Єдину золоту нагороду для нашої збірної здобув Сергій Романюк в класі стоячи.

Також у Добб'яко українські паралижники завоювала 7 срібних нагород. Їхніми володарями стали Павло Баль, Людмила Ляшенко, Сергій Романюк, Олександра Кононова, Олександр Казік і Серафима Драгун. Також у активі "синьо-жовтої" збірної 9 бронзових відзнак.

Наступний етап Кубка світу відбудеться в італійській Мартелі з 31 січня до 4 лютого. Загалом цього сезону паралімпійські атлети проведуть чотири старти. Останній з них прийме у березні Канада.

Додамо, що торік збірна України також видала потужний сезон. Зокрема, посіла четверте місце в загальному заліку світової першості з парабіатлону та паралижних перегонів.