Наша олімпійська чемпіонка здобула свою нагороду на міжнародному турнірі з кульової стрільби H&N-Cup у Німеччині.

Срібло Олени Костевич стало вже другою медаллю для збірної України на змаганнях, повідомив НОК України на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Нагороду наша 38-річна спортсменка здобула у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів.

Додамо, що у кваліфікації Олена Костевич з результатом 576 стала тільки п'ятою. Однак у вирішальній перестрілці поступилася лише сербській спортсменці Зорані Аруновіч.

Нагадаємо, Костевич стала олімпійською чемпіонкою на Іграх в Афінах у 2004 році. На ОІ в Лондоні й Токіо українка здобула ще три бронзові медалі. Також спортсменка з Чернігова двічі ставала чемпіонкою світу та чотири рази виборювала золото на континентальній першості.