Представники синьо-жовтого прапора завоювали одразу 7 нагород (3 – золоті) у перший же день Ігор. Усі медалі українці вибороли у різних класах біатлонного спринту.

Золоті медалі здобули: Віталій Лук’яненко (клас B3, гайд Бабар), Григорій Вовчинський (клас LW8) та Оксана Шишкова (клас B2, гайд Марченко).

Першу медаль Пекіна-2022 для України виграв Тарас Радь (клас LW12) – срібло. Також на другу сходинку п’єдесталу підійнялися Людмила Ляшенко (клас LW8) та Олександра Казіка (клас B1, гайд Кучерявий).

Бронзу виборов Дмитро Суярко (клас B2, гайд Ніконович).

Відтак українці очолили медальний залік. На другій позиції, з двома золотими нагородами, розташувалися китайці.

Нагадаємо, перед стартом Паралімпіади наші спортсмени виступили зі закликами до припинення Росією війни проти України.