Євген Марусяк пролетів 199 метрів, посів 49-е місце і заробив 119,6 бала. Відтак кваліфікувався у фінальні змагання. Натомість ще один наш летючий лижник Віталій Калініченко продемонстрував результат 120 метрів, але отримав 117,7 бала. Він завершив відбір на 52-й позиції та не зможе виступити у вирішальному раунді змагань.

Перемогу у кваліфікації здобув австрійська зірка Штефан Крафт зі стрибком на 140 метрів. Друге місце посів німець Андреас Веллінгер. А з третім результатом відбірковий етап завершив ще один австрійський лижник Мануель Феттнер.

Завтра, 20 січня, в Польщі відбудеться класичний командний турнір. Однак Україна в ньому участі не братиме. Востаннє у командному змаганні Кубка світу "синьо-жовті" виступали ще у 2009 році. У неділю відбудуться фінали в індивідуальному заліку.