В особистих змаганнях Віталій Калініченко посів підсумкову 38-му сходинку, отримавши 93.5 бала за стрибок на 107.5 метра. Це другий найкращий результат у кар'єрі нашого летючого лижника на рівні Кубка світу.

Через погодні умови – сильний вітер – змагання перетворилися на лотерею. Євген Марусяк отримав дискваліфікацію через "занадто просторий" комбінезон. Нашому спортсмену вкрай не пощастило з вітром, через це він здійснив невдалий стрибок на 79.5 м (36.5 бала).

Рьою Кобаясі зі стрибком на 139.5 м здобув свою першу перемогу в цьому сезоні Кубка світу. Штефан Крафт посів друге місце та 108-й подіум в рамках Кубка світу в своїй кар'єрі. За цим показником австрієць наздогнав фінського рекордсмена Янне Ахонена. Топ-3 замкнув німець Андреас Веллінгер.

Нагадаємо, у командному турнірі наш тандем повторив найкращий результат в історії України на рівні Кубка світу, посівши 9 місце.