У змаганнях взяли участь двоє українських летючих лижників: Віталій Калініченко та Євген Марусяк. Переможцем відбіркового етапу став словенець Анже Ланішек зі стрибком 134,5 м.

Другим результат продемонстрував німецький лижник Андреас Веллінгер, а третє місце посів ще один представник Словенії Ловро Кос.

Наші спортсмени також зуміли пройти до наступного етапу. Віталій Калініченко фінішував на 41-му місці, пролетівши 120,5 метрів. Євген Марусяк показав трохи нижчий результат. Він завершив кваліфікацію на 43-й позиції, здолавши позначку у 119 метрів.

До слова, Кобаясі, який виграв Турне чотирьох трамплінів, у Польщі фінішував восьмим. Основний раунд змагань в Польщі відбудеться цієї неділі, 14 січня.

"Батьки сказали: все, більше ніяких стрибків": історія "летючого лижника", який приніс Україні перше в історії золото Континентального кубка