Україну представляли одразу два спортсмени – Владислав Гераскевич і Ярослав Лавренюк. Донедавна перший був єдиним нашим скелетоністом, який мав досвід виступів на міжнародному рівні. Він дебютував ще на Кубку світу-2017/18.

Відповідно, Лавренюк став другим нашим спортсменом, який взяв участь у змаганнях цього рівня. І вперше в історії Україну на КС представляли одночасно два скелетоністи.

Гераскевич показав 20-й результат та йде 10-м у загальному заліку. Ярослав Лавренюк посів 31 місце та набрав перші очки (36 позиція у загальному заліку Кубка світу).

Переможцем третього етапу став британець Метт Вестон. Південнокореєць Джюн Сеунжі посів 2 сходинку. Представник Німеччини Фелікс Кайзінгер взяв бронзу.