Пляжний футбол. Євроліга-2023. Суперфінал. Група С

Португалія – Україна – 3:2 (дод. час)

Голи: Сілва, 5, Сімойнш, 15, Флореш, 39 – Воловенко, 1, Випасняк, 34

У першому матчі групи Португалія обіграла Нідерланди (4:1). Потім Україна програла нідерландкам з рахунком 2:3, хоча під час гри вела у рахунку 2:0.

Вже на 1-й хвилині Сніжана Воловенко вивела команду уперед. Однак суперниці швидко відігралися зусиллями Андреа Сілви. На початку другого періоду Марта Сімойнш забила другий м'яч своєї команди, але наприкінці третього – Мирослава Випасняк перевела гру в овертайм. Там сильнішими виявилися португалки, які за 40 секунд до фінального свистка оформили гол.

Таким чином, Україна не змогла пробитися у півфінал Євроліги-2023. Жіноча збірна України посіла третє місце у групі С і надалі боротиметься за 5-9 місця.

Нагадаємо, що чоловіча збірна України з пляжного футболу не виступає в Євролізі 2023, бойкотуючи турнір через команду білорусі з її національними символами.