Пляжний футбол. Кваліфікація на ЧС-2024. Чвертьфінал

Україна – Молдова – 5:2

Голи: Зборовський, 2, Пославський, 22, Пашко, 25, Войтенко, 27, Неруш, 29 – Подлєснов 5, Граур, 23

Раніше "синьо-жовті" виграли групу з Іспанією, Польщею та Литвою. У наступному етапі відбору наша команда розігрувала путівку до фінальної стадії з Молдовою.

Команди вже зустрічалися два тижні тому на Європейських іграх-2023. Тоді наша збірна здолала молдован з рахунком 6:5. У чвертьфіналі команда Миколи Костенка та Олександра Корнійчука перемогла ще впевненіше завдяки феєричній грі кіперів Пославського та Неруша, які відзначились голами у третьому таймі.

Отже, Україна вперше за 10 років зіграє у фінальній стадії світової першості. Востаннє "синьо-жовті" грали на цьому етапі змагань у 2013-му.

Варто зауважити, що наша команда кваліфікувалася й на попередній ЧС-2021, що проходив у Москві, однак вирішила бойкотувати цей турнір.