Кваліфікація ЧС-2024. Груповий раунд, 2-й тур

Україна – Польща – 3:2

Голи: Левченко, 9, А. Борсук, 21, Зборовський, 34 – Лось, 17, Гас, 25

У другому турі групового раунду кваліфікації ЧС-2024 наша команда грала проти Польщі. "Синьо-жовті" забили по голу у кожному з періодів та здобули перемогу з рахунком 3:2. Це друга перемога збірної України у групі B. Вчора, 5 липня, підопічні Миколи Костенка та Олександра Корнійчука в овертаймі перемогли Іспанію (4:3).

Україна лідирує у групі B, випереджаючи Іспанію та Польщу на два очки. Українці гарантували собі місце не нижче другого у турнірній таблиці та достроково вийшли у плей-офф відбору на ЧС-2024. Вони розпочали свій шлях у відборі на чемпіонат світу з другого групового раунду.

Завтра, 7 липня, Україна завершить груповий етап матчем із Литвою. Початок – о 13:45. У другому матчі квартету Іспанія зіграє із Польщею.