Збірна України з дзюдо програла на старті командного турніру на Європейських іграх у Кракові (Польща). В міксті в 1/16 фіналу українці протистояли угорцям та поступилися з рахунком 1:4. Таким чином, підопічні Віталія Дуброви покинули турнір.

Свої сутички програли Владислав Казіміров (до 73 кг), Юлія Гребеножко (до 70 кг), Артем Бубир (до 90 кг) та Євген Балевський (90 + кг). Єдину перемогу нашій команді принесла Єлизавета Литвиненко (до 70 кг).

До бронзової призерки Токіо-2020 Дар'ї Білодід черга так і не дійшла. Українка була заявлена в останній парі. Нагадаємо, що на Іграх в Кракові в дзюдо розігрується лише один комплект медалей.

Додамо, Європейські ігри триватимуть до 3 липня. "Синьо-жовті" мають у своєму активі 36 нагород: 19 золотих, 10 срібних та 7 бронзових.