ЧС-2023 з сокки. 1/16 фіналу

Україна – Албанія 3:1

Цього разу Україна взяла гору над Албанією в 1/16 фіналу. Нагадаємо,"синьо-жовті" вийшли з групи з першого місця. А їхні балканські суперники кваліфікувалися у плей-офф з третьої позиції.

Наші земляки розпочали дуель швидким голом, і до перерви зуміли подвоїти перевагу. На 31-й хвилині албанці спромоглися відквитати один гол. Останні 10 хвилин суперники активно пресингували і створювали багато роботи для воротаря українців. Однак "синьо-жовті" зуміли встояти під натиском опонента. Ба більше, за кілька секунд до завершення протистояння поставили переконливу крапку – 3:1.

У наступному раунді збірна України зустрінеться з Марокко. Матч відбудеться у п'ятницю, 9 червня. Старт о 19:45 за київським часом.