Кубок Європи з бігу на 10 000 метрів відбувався у Франції. Боротись за чотири комплекти нагород в особистому та командному заліку серед жінок та чоловіків до Пасе приїхали представники з 25 країн континенту.

Особисту нагороду для України виграла Валерія Зіненко. Легкоатлетка закінчила забіг з результатом 32:29.81 хвилини, поступившись німкені Аліні Рех на 14 секунд.

Українка також допомогла національній команді завоювати бронзову медаль. Жіноча збірна у складі Валерії Зіненко, Євгенії Прокоф'євої, Вікторії Калюжної та Марії Мазуренко закінчила командну дисципліну з третім найкращим результатом – 1:39.03,17 хвилин.

"Синьо-жовті" закінчили змагання з двома нагородами та розділили з іспанцями 4 місце медального заліку. Переможцем за цим показником стала збірна Німеччини (3 медалі).