Довжина треку становить 1232 м, він є особливо звивистим і горбистим у напівприродному та напівпромисловому середовищі чеського міста Тржинець. Україну представив юний картинг-пілот Олександр Бондарев.

Олександр з 5 років розпочав свою професійну карʼєру в автоспорті. Чемпіон України вже здобув чудові результати на світовій арені: переможець СЕЕ Rotas Max Challenge, бронзовий призер чемпіонату Італії, бронзовий призер FIA karting Academy Trophy, переможець WSK Super Master Series.

На змаганнях другого етапу чемпіонату Європи, які відбулися цього вікенду, у категорії OK-Junior, де змагається українець, участь взяли 77 найкращих пілотів, представників 59 країн світу.

Олександр Бондарев провів боротьбу упродовж усіх трьох днів. Відомий британський коментатор Джейк Сансон назвав українця “Bondy the Phoenix!” — птах Фенікс, що відродився з попелу.

Нагадаємо, що на початку минулого року на піку своєї карʼєри гонщик потрапив в тяжку аварію й пів року проходив реабілітацію та переніс 10 операцій.

Цього разу пілот у пʼятничній Кваліфікації здобув Р1 у своїй групі і Р3 у загальній. Беззаперечно перемагає у всіх пʼяти палких суботніх Хітах та здобуває перемогу у Супер Хіті.

У фіналі Олександр стартувавши з pole position, зі старту зайняв лідируючу позицію й до фінішу завершив перегони переможцем. Наразі Олександр Бондарев стає лідером чемпіонату Європи, має всі шанси здобути титул переможця цих перегонів та знаходиться на першій позиції в офіційному рейтингу найкращих картингістів світу у своїй категорії OK Junior.

Партнером Олександра Бондарева виступає Favbet Foundation, благодійний фонд міжнародної компанії FAVBET, який опікується молодим поколінням та запроваджує ініціативи у сфері освіти, здоров'я та спортивного розвитку.