Українка Олександра Логвінюк зійшла на п'єдестал пошани міжнародного рейтингового турніру з велотреку International Belgian Track Meeting, який відбувся у Генті (Бельгія).

Логвінюк стала посіла трентє місце у кейрині (це вправа у велотрекових гонках з поступовим прискоренням, – прим.). Українська спортсменка програла чинній чемпіонці світу в гіті на 500 м Такі Марі-Дівін Куамі з Франції та господарці треку Нікі Дегренделе.

Додамо, раніше на цьому турнірі виступила ще Олена Старікова. У фіналі українка перемогла кривдницю Логвінюк – чинну чемпіонку світу в гіті на 500 м Такі Марі-Дивін Куаме з Франції та здобула золоту нагороду.

Нагадаємо, Олександра є вихованкою Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності, майстер спорту України міжнародного класу. Восени 2020 Олександра Логвінюк стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з велоспорту на треку.