В столиці Вірменії триває чемпіонат Європи з важкої атлетики. Другий змагальний день подарував Україні три срібні нагороди, які виборола 19-річна важкоатлетка Світлана Самуляк у ваговій категорії до 55 кілограмів.

Самуляк з першої спроби у ривку підняла 90 кг, проте її результат покращила представниця Румунії Андреа Котрута. У поштовху українці підкорилась позначка у 109 кг, проте і цього разу румунка змогла перевершити її досягнення.

За результатами двох етапів Світлана посіла друге місце у двоборстві та завоювала загалом три медалі. Почесні нагороди стали дебютними для спортсменки на рівні чемпіонату Європи.

Нагадаємо, у перший день змагань у Єревані Ангеліна Ломачинська зуміла виграти дві медалі для України. Наша спортсменка успішно виступила у ваговій категорії до 49 кг. В активі Ангеліни дві бронзи.