ЧС-2023. Кваліфікація. Перший матч

Північна Македонія – Україна – 22:24 (8:14, 14:10)

"Синьо-жовті" пробилися у фінальний раунд відбору після двох перемог над Люксембургом. По закінченню першого тайму Україна мала перевагу над Північною Македонією у шість голів. А ось по перерві виникли проблеми. Господарі ще на старті другої половини зустрічі відновили паритет. Українкам вдалося повернути собі лідерство та перемогти з рахунком 24:22.

Матч-відповідь відбудеться 11 квітня. Саме у ньому визначиться доля путівки на ЧС-2023. Зазначимо, що турнір відбудеться у Данії, Норвегії та Швеції. На чемпіонаті світу, який стартує 29 листопада, боротимуться 32 збірних. Найкращий результат "синьо-жовтих" на світовій першості – четверте місце в Хорватії у 2003-му. Востаннє українки виступали на ЧС у 2019 році та посіли 17 місце.