Дебютну для себе медаль Грендслему виграв 20-річний український дзюдоїст Владислав Казіміров (до 73 кг). Бронзова нагорода стала другою в активі нашої збірної. Напередодні срібло змагань в Антальї виборов Дільшот Халматов.

Турнір в Туреччині став для молодого дзюдоїста четвертим у 2023 році. Переможну ходу Казіміров почав з бою проти Адама Стодольські. Згодом українець розібрався з Акілем Гяковим та дворазовим переможцем Грендслему – Дарханом Койбагаром.

На шляху до фіналу Владислав програв титулованому бійцю Хідаяту Гейдарову з Азербайджану. Втім, поразка не зламала дух українця і він, у боротьбі за бронзовий фінал, розправився з іспанцем Сальвадором Касес Року. Свою першу медаль Грендслему Казіміров завоював у сутичці з німцем Ігорем Вандтке.