Нещодавно Національний олімпійський комітет України після тривалої паузи відновив щомісячне визначення найкращих спортсменів країни. За підсумками лютого ця нагорода дісталася Анастасії Новосад, а у березні рівних не мав інший представник лижної акробатики Дмитро Котовський. Найкращим тренером місяця вдруге поспіль став наставник збірної України з фрістайлу Енвер Аблаєв.

21-річний Котовський у березні підсумував загалом блискучий сезон, фінішувавши на другій сходинці загального заліку Кубка світу. Раніше українець виграв два етапи КС-2022/23 – в американському Дір-Веллі та швейцарському Енгадіні. На етапі в канадському Ле-Реле Дмитро завойовував срібло та бронзу.

Чемпіонаті світу у Грузії Котовський завершив із бронзовою нагородою командних змагань.

Вже вдруге у 2023-му найкращою юною спортсменкою місяця стала біатлоністка Олександра Меркушина. У березні вона виграла дві бронзові медалі на чемпіонаті світу з біатлону серед юніорів.