На чемпіонаті Європи чоловічу команду України представили сім каратистів: Станіслав Горуна, Валерій Чоботар, Різван Талібов, Валерій Сонних, Андрій Торошанко, Костянтин Цимбал та Андрій Заплітний. На шляху до фіналу вони провели три поєдинки: проти португальців, чорногорців та хорватів.

У завершальному раунді "синьо-жовті" зустрілися з французами. Вирішальною стала сутичка бронзового призера Олімпіади в Токіо Станіслава Горуни, який взяв гору над Джессі Дакостом – 8:5. У підсумку Україна вигризла перемогу з мінімальною перевагою 3:2.

Раніше наші каратисти чотири рази здобували бронзові нагороди на чемпіонаті континенту в командному куміте, а володарями золота стали вперше.

Нагадаємо, що представники України завоювали у Гвадалахарі три індивідуальні нагороди: Анжеліка Терлюга (вагова категорія до 55 кг) та Андрій Заплітний (до 75 кг) здобули золоті медалі, Аніта Серьогіна (до 61 кг) – срібло.