Чемпіонат Європи з карате. Гвадалахара, Іспанія. До 55 кг

1. Анжеліка Терлюга (Україна)

2. Вероніка Брунорі (Італія)

3. Туба Якан (Туреччина)

3. Гізем Бугур (Німеччина)

У фіналі вагової категорії до 55 кг наша Анжеліка Терлюга захищала титул чинної чемпіонки Європи проти 22-річної італійки Вероніки Брунорі.

Поєдинок завершився розгромною перемогою українки з рахунком 8:0. Відповідно, для Терлюги це золото європейської першості стало другим поспіль в кар'єрі. В активі 30-річної Анжеліки загалом 8 медалей на рівні ЧЄ – 5 золотих, 2 бронзових та 1 срібна.

Інша українка Аніта Серьогіна взяла срібло у ваговій категорії до 61 кг. У фіналі наша каратистка поступилась 20-річній німкені Рім Хаміс, яка є лідеркою світового рейтингу каратисток до 21 року в цій вазі. Представниця Швеції Анна-Йоганна Нільсон здобула бронзу, а грекиня Костянтина Хрисопулу замкнула топ-4.

Додамо, для Серьогіної ця нагорода чемпіонату Європи стала загалом 11-ю в кар'єрі. В її активі 2 золотих медалі, 4 срібних та 5 бронзових.