Етап Кубка світу в місті Маркем став дебютним в історії цього виду спорту. "Синьо-жовту" збірну представили на історичних стартів дев'ять спортсменок.

У перший день відбулися змагання серед жінок-одиночниць у технічній програмі. Титулована Українка Марта Федіна випередила найближчу конкурентку на 2,5 бали і принесла нашій команді перше золото на КС.

В останній день етапу Кубка світу українські плавчині здобули аж три медалі. Срібло Україна завоювала завдяки виступу сестер Алексєєвих. Спортсменки стали другими у змаганнях технічних дуетів, а також продемонстрували "срібний" результат у довільній програмі.

Україна яскраво завершила турніру другим золотом. Нашим синхроністкам не було рівних в акробатичній програмі. Марина та Владислава Алексєєви, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Дарія Мошинська, Ангеліна Овчіннікова, Анастасія Шмоніна та Валерія Тищенко отримали від суддів високу оцінку 244,4958 бала, до якої не вдалось наблизитися нікому із суперниць.