Це перший в історії етап Кубка світу з цього виду спорту. Дебютні змагання відбулися серед жінок в одиночній технічній програмі. Представниця "синьо-жовтих" 21-річна Марта Фєдіна обійшла 19 конкуренток та завоювала золоту медаль.

Українка отримала 45,2917 бала. Фєдіна витупала під пісню "Чарівна скрипка". Срібло турніру забрала представниця Японії Юкіко Інуї (247,7), а бронзу завоювала Одрі Ламоте з Канади (296).

До слова, на Кубку світу були цікаві нововведення. Наприклад, замість 15 суддів лише 10. Вони оцінюють лише за двома критеріями – артистизм та виконання. Фєдіна отримала найвищу оцінку саме за виконання.

Нагадаємо, що українка минулого року на чемпіонаті Європи завоювала два золота в індивідуальних змаганнях. Марта стала найкращою у довільному та технічному соло. У планах спортсменки поїхати на ЧЄ-2023, а також завоювати ліцензію на Олімпійські ігри у Парижі.