Чемпіонат світу з гандболу. Фінал. Чоловіки

Франція – Данія – 29:34 (15:16, 14:18)

Вирішальне протистояння світової першості було справжньою битвою титанів. Адже на паркеті зійшлися чинні чемпіони світу та дворазові володарі цього звання данці та олімпійські чемпіони французи. Скандинави завойовували золото на домашньому Мундіалі у 2019-му та в Єгипті минулоріч.

У попередньому раунді Данія здолала збірну Іспанії (26-23), оновивши безпрограшну серію до 27 матчів. Останньою перепоною на шляху до фіналу для французів були шведи. "Триколірні" святкували перемогу з рахунком 31:26.

Данці розпочали вирішальну дуель Мундіалю дуже впевнено і по ходу першого тайму вели у рахунку з гандикапом у 4 м'ячі. Однак згодом розтринькали перевагу і на перерву пішли із рахунком 16:15.

У другому відтинку гри французам одного разу вдалося зрівнятися зі скандинавами – 17:17. Однак чинні чемпіони посилили натиск і таки дотиснули "Галльських півнів". 34:29 – Данія втретє стає чемпіоном світу з гандболу.