В командних змаганнях нашу країну представляли семеро спортсменів: Дар'я Білодід, Єлизавета Литвиненко, Анастасія Антіпіна, Наталія Чистякова, Яків Хаммо, Артем Хомула та Станіслав Гунченко.

Україна стартувала з другого раунду, де впевнено здолала Кубу та вдруге поспіль вийшла до 1/4 фіналу в командному турнірі на ЧС. На цій стадії наші дзюдоїсти змагалися з Німеччиною і програли чотири сутички поспіль (Хомула, Гунченко, Литвиненко, Антіпіна).

"Синьо-жовті" могли вийти до медального поєдинку в утішних сутичках, проте й там програли Нідерландам. У підсумку Україна завершила змагання в міксті на 7-му місці, що є повтором найкращого результату команди в історії виступів на ЧС.

Нагадаємо, у 2021 році українські дзюдоїсти також програли у чвертьфіналі, а згодом й у втішних сутичках (Південній Кореї).