ЧЄ-2022. Група С

Україна – Хорватія – 25:38 (13:18)

"Синьо-жовті" попрощалися із європейською першістю, не здобувши жодного очка у своїй групі. Після Франції та Сербії свій статус фаворитів у протистоянні з українцями сповна реалізувала ще одна топ-збірна континенту Хорватія.

Якийсь час українцям вдавалося на рівних протистояти чинним віце-чемпіонам Європи, "синьо-жовті" навіть вели 6:5. Тренеру хорватів довелося взяти тайм-аут, після чого його підопічні одразу видали ривок 4:0.

Після цього збірній України вже жодного разу не вдавалося бодай зрівняти рахунок. На перерву балканці пішли з перевагою у 5 голів, а закінчився матч розгромною різницею у 13 мְ’ячів.

Франція та Хорватія йдуть далі із групи С. Сербія та Україна, яка було однією з наймолодших команд на Євро, пакують валізи додому.