Перевага над португальцями вислизнула з рук "синьо-жовтих" на останній хвилині поєдинку.

Міні-футбольний Мундіаль приймає угорський Будапешт. Дуелі із сокки відбуваються у форматі 6 на 6 гравців. Матч триває 2 тайми по 20 хвилин.

У першому поєдинку, який відбувся 11 вересня, українці завдали нищівної поразки збірній Тунісу (11:1). Однак із португальцями легкої прогулянки не вийшло. Україна двічі виривалася вперед, однак суперник відновлював статус-кво. У складі "синьо-жовтих" відзначилися Денис Хруль та Юрій Правук. Піренейці врятувалися від поразки завдяки вдалому розіграшу кутового під завісу матчу (2:2)

Зараз українці займають 2 сходинку у своєму квінтеті. У їхньому активі 4 очки. У середу, 14 вересня збірна України зіграє проти Аргентини.