Змагання пройшли у 20-ти дисциплінах. Сьогодні, 10-го серпня, Україна здобула одну нагороду – Ірина Коляденко стала срібною призеркою Ігор-2024 у вільній боротьбі (вага до 62 кг). У фінальному бою Коляденко зустрілася з Мотокі Сакурою з Японії. Поєдинок завершився перемогою японки з рахунком 12:1. Коляденко принесла Україні срібну медаль у вільній боротьбі на Олімпійських іграх-2024.

Золото Олімпіади у жіночій естафеті 4х400 з результатом 3.15,27 здобули США. Перемогу у бігу на 1500 метрів серед жінок здобула Фаїт Кіп’єгон з Кенії – це її третє поспіль золото на цій дистанції. Ба більше, атлетка встановила олімпійський рекорд (3.51,29).

Також у рамках Олімпійських ігор у Парижі відбувся фінальний забіг на 100 метрів з бар’єрами серед жінок. Золоту медаль завоювала американка Масаї Рассел (12,33), вигравши 0,01 секунди у француженки Сірени Самби-Маєли (12,34). Володарка світового рекорду Джасмін Камачо-Квінн з Пуерто-Рико стала лише третьою (12,36).

Варто згадати і те, що олімпійський чемпіон у стрибках у висоту Джанмарко Тамбері таки виступив у фіналі Олімпійських ігор у Парижі. Нагадаємо, що сьогодні його забирала швидка через підозру на камінь у нирках. Втім, він зупинився вже на висоті 2.27 метра, не взявши її з жодної із трьох спроб. Він став 11-м.

Боротьбу за перше місце ведуть США (38 золотих медалей +42 срібних +42 бронзових = 122 медалей загалом) та Китай (39 золото + 27 срібло + 24 бронза = 90 медалей).