Городинець став найкращим у швидкісній стрільбі з пістолета на дистанції 25 метрів. Зазначимо, що ця ліцензія є неіменною, а отже Україна може відправити іншого спортсмена на Олімпіаді в цій дисципліні, повідомляє прес-служба НОК.

Для Городинця ця медаль стала першою в кар'єрі на чемпіонатах Європи. Другим став італієць Ріккардо Маццеті, який також здобув ліцензію на Олімпіаду, трійку замкнув німець Крістіан Райтц, що раніше вже кваліфікувався на змагання в Парижі.

Також у фіналі брав участь інший український стрілок Володимир Пастернак, однак він завершив змагання на п'ятій позиції.

Таким чином, Україна завоювала вже шосту ліцензію на Олімпійські ігри у кульовій стрільбі.

Чемпіонат Європи-2024 з кульової стрільби триває у хорватському місті Осієк. Це – останній турнір, на якому розігрують олімпійські ліцензії. Україну на змаганнях представляють 32 спортсмени в двох категоріях – дорослі та юніори.