Чемпіонат світу з хокею. Дивізіон ІВ. 1-й тур.

Україна – Естонія – 8:0 (1:0, 3:0, 4:0).

Шайби: Денискін-2, Пересунько, Садовиков, Трахт, Кривошапкін, Мережко, Морозов.

1. Україна – 3 очки (різниця шайб – 8:0).

3. Китай – 3 (3:0).

4. Нідерланди – 0 (0:3).

5. Іспанія – 0 (0:3).

6. Естонія — 0 (0:8).

Українці відкрили рахунок у першому періоді: на 12-й хвилині Олександр Пересунько здійснив кидок із середньої дистанції та зловив голкіпера естонців на помилці.

На старті другого періоду "синьо-жовті" двічі реалізували більшість: спершу Станіслав Садовіков проштовхнув шайбу у ворота, а через 11 секунд Андрій Денискін з п'ятачка закинув ще одну. Четверта шайба на рахунку Даніїла Трахта. Отже після двох періодів перевага українців була дуже переконливою – 4:0.

А у заключній 20-хвилинці естонці зовсім попливли, а наші закинули стілбки ж, скільки за попередні 40 хвилин. Відзначилися Гліб Кривошапкін, Ігор Мережко, Фелікс Морозов, та ще раз – Денискін, який оформив дубль. А найрезультативнішим гравцем за системою гол+пас у складі України став Олександр Пересунько, який до закинутої шайби додав дві результативні передачі.

Таким чином збірна України після першого ігрового дня очолила турнірну таблицю, випереджаючи Литву та Китай за кращою різницею шайб.

Наступний матч "синьо-жовті" зіграють 28 квітня проти Нідерландів. Початок – о 19:30 за Києвом.